Podcast

 • Psy w służbach – Odcinek 4

  Psy w służbach - Podcast - Odcinek 4
    Psy w służbach W czwartym odcinku podcastu przybliżamy temat psów specjalnych pracujących w służbach mundurowych.
 • Psy w Hodowli Napór – Odcinek 3

  W trzecim odcinku podcastu omawiamy psy z Hodowli Napór. Przybliżamy również suki i psy sprowadzone z innych hodowli oraz krajów.
    Psy w Hodowli Napór W trzecim odcinku podcastu omawiamy psy z Hodowli Napór. Przybliżamy również suki i psy sprowadzone z innych hodowli oraz krajów. Zapraszamy do oglądania.
 • Rozwijanie hodowli – Odcinek 2

  W drugim odcinku podcastu rozmawiamy o tym, jak rozwijać hodowlę użytkowych owczarków niemieckich, by osiągnąć zamierzone cele.
    Rozwijanie hodowli W drugim odcinku podcastu rozmawiamy o tym, jak rozwijać hodowlę użytkowych owczarków niemieckich, by osiągnąć zamierzone cele. Poruszamy temat selekcji psów, rodowodów oraz tego, skąd czerpać informacje o potencjalnych psach. Zapraszamy do oglądania.
 • Początek Hodowli Napór – Odcinek 1

  Hodowla użytkowych owczarków niemieckich bez tajemnic
    Początek Hodowli Napór Z pierwszego odcinka podcastu “Hodowla użytkowych owczarków niemieckich bez tajemnic” dowiesz się, kiedy powstała Hodowla Napór oraz jakie były jej początki. Poznasz wydarzenia, które miały wpływ na zainteresowanie się owczarkami niemieckimi przez Karola Pietruchę. W rozmowie … Czytaj dalej
Ostatnia aktualizacja: 2 sierpnia 2019 przez: Karol Pietrucha