Hodowla

Besie Cul-Bo SK

Besie Cul-Bo jest siostra Bonda. Razem z nim została zakupiona ze Słowackiej hodowli w 1999 roku, jako 2 miesięczne szczenie. Duża o mocnej budowie i doskonałym czarno podpalanym umaszczeniu. Jej potomstwo charakteryzowało się dobrą psychiką, pracą węchową i obronną. Wolna od dysplazji stawów biodrowych HD-A. Suka hodowlana. Obecnie w hodowli mamy jej wnuczkę Timę Napór i prawnuczkę Hani Napór.

Ostatnia aktualizacja: 12 lutego 2013 przez: admin

Bob Cul-Bo SK

Boba (Bonda) Cul-Bo sprowadziłem szczeniakiem ze Słowacji w 1999 roku. Ze względu na swoją socjalność i pogodne nastawienie jakie wykazywał od pierwszych chwil w hodowli jestem do niego najbardziej przywiązany. Bob (Bond) sprawdził się jako bardzo dobry reproduktor. Wolny od dysplazji stawów biodrowych HD-A. Spełnił w 100% pokładane w nim nadzieje i postawione przed nim zadania. Wartość hodowlaną najlepiej można ocenić po jego potomstwie. Przekazywał pewną psychikę, doskonały aport i obronę jak również prawidłowe stawy biodrowe i łokciowe. W hodowli mamy jego wnuczki.

Bond (Bob) Cul-Bo w wieku 7 lat podczas treningu z obrony.

Ostatnia aktualizacja: 7 lipca 2014 przez: admin

Chasso Niox

Chasso Niox został sprowadzony z Czech w 2002 roku w wieku 2 miesięcy. Bez przesady można powiedzieć, że Chasso to urodzony wojownik. Przekazywał swojemu potomstwu bardzo dobrą psychikę, pracę węchową i doskonałą obronę. Wolny od dysplazji stawów biodrowych HD-A. Reproduktor.

Ostatnia aktualizacja: 2 lutego 2013 przez: admin

Chris z Daskonu

Chris z Daskonu został sprowadzony z Czech w 2007 roku. Jego potomstwo charakteryzuje się dużym temperamentem do wyszukiwania zapachów, walecznością w obronie i bardzo dobrym zdrowiem. Wolny od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych HD-A i ED-0/0. Reproduktor.

Chris z Daskonu w wieku 12 miesięcy podczas treningu z obrony.

Chris z Daskonu w wieku 4 lat podczas treningu z obrony.

Ostatnia aktualizacja: 2 lutego 2013 przez: admin

Leo Pet-Keram

Leo Pet-Keram został zakupiony w Słowacji w 2009 roku gdy miał 12 miesięcy. Jest synem Duka Mersak i Idy z Polytanu. Bardzo silny psychicznie i fizycznie. Popędy do pracy węchowej i obronnej na wysokim poziomie. Leo poprzez użytkowość swoich synów i córki potwierdza, że decyzja o użyciu go do hodowli była słuszna. Wolny od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych HD-A i ED-0/0. Reproduktor.

Leo Pet-Keram w wieku 2 lat podczas treningu wyszukiwania ukrytego aportu i obrony w pomieszczeniu.

Leo Pet-Keram w wieku 3 lat podczas treningu z obrony na platformie samochodu dostawczego.

Ostatnia aktualizacja: 2 lutego 2013 przez: admin

Idol zur Krombach

Idol zur Krombach jest synem Endiego von Karthago i Motte zur Krombach. Został zakupiony w Niemczech, gdy miał 2 miesiące. Odziedziczył po swoich przodkach bardzo dobrą psychikę, aport i twardą obronę. Doskonały w pracy węchowej. W obronie jest nieustępliwy i bardzo dominujący. Pełne i silne chwyty. Wolny od dysplazji stawów biodrowych HD-A. Reproduktor.

Idol zur Krombach podczas treningu z obrony z wykorzystaniem samochodu na wystawie psów w Wieruszowie w dniu 30.03.2014r.

Ostatnia aktualizacja: 7 lipca 2014 przez: Karol Pietrucha

Linda van den Balkendreef

Cała czarna Linda van den Balkendreef została zakupiona w Belgi w wieku 2 miesięcy. Ojcem jest niemiecki reproduktor Largo von der Schiffslache. Matka pochodząca z tej samej hodowli to Jill von der Schiffslache. Zrównoważona psychicznie z bardzo dobrą pracą węchową i obronną.

Ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2013 przez: admin

Dark Dablova Kolonie

Dark Dablova kolonie został zakupiony w Czechach w wieku 2 miesięcy. Ojcem jest niemiecki reproduktor Unkas vom Salztalblick a matka Karma Cannan Bohemia z Czech. Zaletami Darka to bardzo dobra praca węchowa i silny aport. Nie ustępliwy i skuteczny w ochronie swojego terenu. Wolny od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych HD-A i ED-0/0. Reproduktor.

Ostatnia aktualizacja: 2 lutego 2013 przez: admin

Aiko Schwarze Einigkeit

Aiko Schwarze Einigkeit na zdjęciu w wieku 5 miesięcy. Syn Endiego von Karthago i Rabea vom Ritterland. Zakupiony w Niemczech w wieku 2 miesięcy. Posiada dobrą psychikę. Bardzo dobry aport i nieustępliwość w obronie.

Ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2013 przez: admin

Arosa Schwarze Einigkeit

Arosa Schwarze Einigkeit na zdjęciu w wieku 5 miesięcy. Córka Endiego von Karthago i Rabea vom Ritterland. Zakupiona w Niemczech w wieku 2 miesięcy. Mocnej budowy. Bardzo ładne umaszczenie. Duży temperament i aport. Bardzo zdecydowana i twarda w obronie.

Ostatnia aktualizacja: 29 stycznia 2013 przez: admin